Заняття з вокалу в Одесі

Педько Владислав Олександрович

Гітара, вокал, сольфеджіо, композиція
Онлайн та офлайн

Досвід роботи: 9 років приватної практики викладання, 4 роки гри у комерційних кавер-бендах.

Про Влада: займається музикою з 6 років, отримав профіль за двома класами: фортепіано та класична гітара. Почав кар’єру в комерційних кавер-бендах, звідки випадково потрапив у викладання і так сподобався учням, що вирішив продовжувати розвиватися в цьому напрямі як в основному. Спокійний та розсудливий, учні цінують у ньому лаконічність та непорушну роботу з помилками.

Спеціалізація: Естрадний вокал (рок, метал, к-поп, альтернатива). Гітара (акустика, електро). Елементарна нотна грамота. Робота з малими формами (дуети, тріо тощо). Аранжирування композицій для хору, аранжирування музики будь-якої складності. 

Прокачує слабкий музикальний слух та почуття ритму. Розбір вокальних партій будь-якої складності. Абсолютник, навчає підбору на слух.

Кому підійде: тим, хто не любить поспішати та надає перевагу докладному і ґрунтовному навчанню.

Їх навчив співати Владислав Олександрович

Павлов Андрій Станіславович

Вокал, фортепіано
Офлайн та онлайн

Досвід роботи: 5 років приватної практики викладання.


Про Андрія: відкрив для себе світ музики у 17 років і зрозумів, що хоче займатися лише нею. Пройшов шлях від нуля до професіонала без класичної музичної освіти, тому добре знає, як подати матеріал тим, хто “занадто старий”. Тренер, що грає: пише пісні, постійно співає на сцені. Учні люблять його за відкритість та підтримку будь-якої творчої думки, навіть найабсурднішої 🙂


Спеціалізація: Естрадний та екстремальний вокал (поп, рок, альтернатива, мюзикл). Мікст, high voice, зміцнення фальцету. Розкриття діапазону. Добре працює з голосами, які потребують посилення. Учні відзначають його відкритість та комфортно почувають себе з першого ж заняття.


Кому підійде: учням, які хочуть розкрити індивідуальність, які шукають свій стиль та засоби виразити почуття у співі.

Їх навчив співати Андрій Станіславович

Рудова Аліна Василівна

Вокал
Офлайн

Досвід роботи: 2 роки досвіду приватного викладання

Про Аліну: музикою зацікавилась ще у 6 років, з дитинства активно займалась конкурсною діяльностю: сольними виступами, виступами з хором, ансамблем. На підготовках до фестивалів та конкурсів постійно зіштовхувалась з такими міфами як “відсутність таланту” та “обмежений діапазон”. Через що, вже в дорослому віці, вирішила дослідити це питання, що і привело її до викладацької діальності. Через несамовиті вокальні здібності отримала особисте запрошення до авторського курсу Валерії Андріївни (директорка RedNote) з викладання вокалу. 

Учні відзначають високу інтенсивність занять, концентрацію на вправах та прокачці техніки. Не дає своїм учням сумніватися у собі і допомагає боротися з комплексами. 

Спеціалізація: естрадний вокал (поп, рок, альтернатива). Ефективно працює з прокачкою слабкого музичного слуху, розширенням вокального діапазону, зміцненням слабкого голосу, працює над динамікою вокалу. 

Кому підійде: людям зі страхом гучного співу, людям, які потребують водночас м’якого підходу та високого рівня інтенсивності занять, наполегливості в досягненні потрібного ефекту. 

Їх навчила співати Аліна Василівна

Масловський Михайло Олександрович

Вокал
Офлайн

Досвід роботи: 2 роки приватної практики викладання

Про Михайла: Потрапив у музичну сферу зовсім випадково: зайшов за подругою, щоб забрати її із занять, де йому замість очікування запропонували відвідати пробне з вокалу. У той день весь світ перевернувся.

Відкривши для себе щось більше, ніж просто вокал, Михайло кинув основну роботу заради музики та на рік поринув в академічну спеціальність. І навіть відсутність музичної освіти не змогла його зупинити на обраному шляху.
Учні цінують у ньому легкість у подачі інформації, емоційну відкритість та розуміння. Адже ніколи не забуває, як складно почати займатись музикою з нуля.

Спеціалізація: Естрадний вокал (поп, рок, альтернатива).  Розкриття діапазону. Прокачує слабкий музикальний слух та почуття ритму. Робота з початківцями.

Кому підійде: Ідеально підходить для початківців, особливо для тих, хто сумнівається, чи варто починати вивчати спів

Їх навчив співати Михайло Олександрович